Domů

Čarověníky

Čarověník na borovici Pinus halapensis, Ibiza, Španělsko, 300x177, 19.67 KBČarověník na borovici Pinus halapensis, Ibiza, Španělsko

Stránky www.caroveniky.cz jsou určeny nejen pro nadšence, které čarověníky, jejich hledání, sběr a pěstování uchvátilo, ale také všem milovníkům přírody, kteří se s nimi chtějí seznámit a objevit tak jedno z fascinujících kouzel přírody.

Na těchto stránkách máte možnost dozvědět se spoustu informací o čarověnících samotných, seznámit se s jejich sortimentem a získat kontakty na jejich pěstitele a prodejce.

Pinus rotundata 'Kostelníček' - na jaře v době zvětšování se pupenů, 300x225, 33.14 KBPinus rotundata 'Kostelníček' - na jaře v době zvětšování se pupenů

Poznatky o čarověnících vycházejí z bohatých zkušeností nejen mě, ale především mého otce Miroslava Kostelníčka staršího, který se jejich pěstováním zabývá přes 30 let a patří k průkopníkům pěstování čarověníků u nás.

Literární část těchto stránek je ukázkou z mé knihy Čarověníky v naší zahradě, která vyšla v roce 2006 v nakladatelství Grada. Jelikož jsem smluvně vázán, není možné zveřejnit celý obsah knihy. Prosím proto návštěvníky stránek o pochopení. Cena knihy není nijak vysoká ( 98,-kč ) a je tudíž dostupná všem nadšencům a milovníkům čarověníků.

Firmy nabízející čarověníky k prodeji:

Čarověníky od skutečných odborníků, v neuvěřitelně bohaté nabídce a za překvapivě nízké ceny přímo od výrobce nabízí firma Okrasné dřeviny Jalubí.

Doporučené odkazy: